”...Mój syn Marcin dzięki Pani Ani nauczył się czytać w wieku 4 lat, dzięki terapii logopedyczno-pedagogicznej poszedł do „normalnej” Szkoły Podstawowej. Jego mowa była bardzo zaburzona – w tej chwili nie odbiega od mowy rówieśników….” Mama Marcinka – dziecka z autyzmem

„…Dziękuję za wspaniałą współpracę w zakresie terapii logopedycznej. Moja 4-letnia córeczka trafiła pod opiekę wspaniałego terapeuty, który to w osobie Pani Ani, tak jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, wyeliminował problemy wynikające z wady wymowy polegające na nieprawidłowym różnicowaniu głosek. Kochani Rodzice, polecam z pełną odpowiedzialnością zajęcia oferowane przez Studio Terapii. Pani Ania była dla mojej córki właśnie taką wróżką, którą chętnie odwiedzała i która przez zabawę i osobiste zaangażowanie wprowadziła ją w świat komunikacji mowy, nauki systematyczności i nauki koncentracji…” Mama 4- letniej Nikoli.

„…Mój syn Jakub jeszcze do niedawna nie wymawiał żadnych słów, wcale się nie komunikował. Dziś po paru miesiącach terapii Kuba porozumiewa się z nami bez problemów. Z dnia na dzień przyswaja coraz więcej nowych słów, sam próbuje budować proste zdania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnych usług jakie oferuje nam Studio Terapii – bardzo dziękujemy …”  Tata i Mama 3-letniego Jakuba.

„…Studio Terapii to miejsce, do którego moje dzieci przychodzą z przyjemnością. Sale są profesjonalnie wyposażone, terapeuci świetnie przygotowani. Korzystamy zarówno z terapii logopedycznej jak i z zajęć integracji sensorycznej. Obydwie formy terapii mają formę zabawy, dzięki czemu dzieci spędzają tu miło czas. Gorąco polecam…” Mama Wojtka, Marysi i Basi.

więcej